U petak, 30. travnja 2011. godine povodom 20. obljetnice osnutka Narodne zaštite svečano je uručeno 76 Viteških povelja 13. rujna 1991.u punoj dvorani Lovačkog doma u Brezovici. Svečanost je vodio predsjednik Udruge dragovoljaca Narodne zaštite Domovinskog rata Brezovice prof. Stjepan Križanić. U ime ministra Ministarstva obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti izaslanik je bio gospodin Andrija Kolobarić, savjetnik u Ministarstvu. Na skupu su bili nazočni predsjednici susjednih bivših mjesnih zajednica, predstavnici lokalne samuprave, predsjednik UDNZ Novi Zagreb Josip Cviljak,  general Marinko Krešić kao nekadašnji pripadnik odreda Narodne zaštite ali i dobitnik Povelje i Marija Dujić, glavna tajnica Udruge. Od strane predstavnika lokalne samouprave podržana je ideja da se ubuduće svake godine 30. travnja obilježava kao dan Narodne zaštite Brezovice. Viteške povelje 13. rujna 1991. uručio je  predsjednik Udruge Ivan Posilović.