Poštovani prijatelji, dragovoljci odreda Narodne zaštite,

Sutra, u subotu, 19.ožujka 2011. godine, u koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog  u Zagrebu, svečanom Akademijom obilježit ćemo 20.-tu obljetnicu službenog osnivanja dragovoljačkih odreda Narodne zaštite.

Podsjećamo:

Pokrovitelji ove naše svečanosti su:

Predsjednica Vlade Republike Hrvatske gospođa Jadranka Kosor, Ministarstvo obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti i gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić.

Dolazak na svečanu Akademiju najavio je  predsjednik Republike Hrvatske prof.dr.sc. Ivo Josipović, predsjednik Hrvatskog sabora gosp. Luka Bebić, zastupnici, generali, gradonačelnici …..i naravno, iz preko 120 mjesta zapovjednici i dragovoljci Narodne zaštite.

Predsjednik Organizacijskog odbora:

Ivan Posilović