U muzeju Grada Zagreba u Opatičkoj 20  ( Gornji grad) otvorena je  izložba “Zagrebačka ratna 1991. deset svjedočanstava”. Izložba je postavljena povodom dvadesete obljetnice početka Domovinskog rata i stvaranja hrvatske države. Izložbu je otvorio prof.dr. Mladen Vedriš, predsjednik Kriznog štaba 1991. Zagreba! Otiđite i pogledajte! Jedno od deset svjedočenja je i Ivana Posilovića, tadašnjeg zapovjednika odreda Narodne zaštite Trešnjevka, člana Kriznog štaba Trešnjevke i člana Stožera Narodne zaštite Grada Zagreba. Ivan Posilović, danas je predsjednik Udruge dragovoljaca Narodne zaštite Domovinskog rata. Čin bojnika dobio je ukazom predsjednika Republike Hrvatske u ljeto 1992. godine i odlikovan  je više puta.Zapovjedao blokadom i osvajanjem vojarne – nema status hrvatskog dragovoljca i branitelja.