Dana 8. veljače 2011. godine u Gradskoj vijećnici u Čazmi, svečano su uručene “Viteške povelje 13.rujna 1991.” dragovoljcima Narodne zaštite.

Tijekom  veljače održani mnogi  sastanci na kojima je nazočan bio predsjednik Udruge g. Ivan Posilović s članovima Predsjedništva i to  :- u Požegi s predsjednikom Udruge g. Davorom Balešićem i tajnikom Krešom Miheljem, zatim u općini Koška gdje je održan sastanak s članovima NZ i  gosp. Matom Lukićem a potom je odražna i tribina o značaju i aktivnostima dragovoljaca Narodne zaštite  Koška u Domovinskom ratu. Održan je sastanak u Lipovljanima s ratnim zapovjednikom NZ Antom Mihaljevićem i članovima, a u Novoj Gradiški održan je sastanak s ratnim zapovjednikom g. Željkom Ferićem i članovima. Na sastanku s članstvom i dragovoljcima NZ grada Našica dogovorena je tribina o NZ u svibnju mjesecu.Održani su sastanci s članstvom u Krapini i Pregradi, Zadru i Starigrad Paklenici.

Na svim sastancima se razgovaralo o obilježavanju spomendana – Dana osnutka Narodne zaštite dana 15. ožujka!