Održan sastanak ratnih zapovjednika sedam županija u Požegi

U Požegi je u četvratak 15.11.2012.g. održan sastanak ratnih zapovjednika NZ  gradova iz sedam županija. Sastanku je bio nazočan i gospodin Zdravko Ronko, gradonačelnik Grada Požege i član Udruge. Na prvom dijelu sastanka raspravljalo se o nacrtu Zakona o pravima hrvatskih branitelja. Jednoglasan zaključak svih zapovjednika je da ne prihvaćamo da nas se svrsta u kategoriju – sudionik Domovinskog rata i da se  iz Nacrta izbaci novi članak 2a koji se odnosi na Narodnu zaštitu. Za vrijeme rasprave o nacrtu Zakona u Hrvatskom saboru,  dogovorene su mnoge aktivnosti.

Na drugom dijelu sastanka obradili smo Korištenje Fondova EU, sa zaključkom da trebamo mnogi raditi na edukaciji oko korištenja sredstava iz Fondova EU.

Comments are closed.

Vijesti - Arhiva
dsc0129 dsc0219 dsc0067 dsc0137
Poveznice