Najava: četvrtak 15.studenoga i petak 16.studenoga dani potpore našim generalima Anti Gotovini i Mladenu Markaču.Dani hrvatske budućnosti

Pozivamo  sve dragovoljce, branitelje, njihove obitelji i sve građane kojima je Domovinski rat  i hrvatska država u srcu da nam se pridruže u četvrtak 15.studenoga u 19,oo sati na misi u Zagrebačkoj katedrali. Nakon svete mise organizirano je cjelonoćno bdijenje. Drugi dan u petak ujutro iza 9,00 sati okupimo se svi na Trgu bana Josipa Jelačića  i zajedno s našim generalima Antom Gotovinom i Mladenom Markačem dočekajmo pravorijek drugostupanje presude iz Haaga. Jednoglasna je to odluka predsjednika i predstavnika braniteljskih udruga sa sastanka održanog u prostorijama Udruge Specijalna policije  8.11.2012. godine!

Comments are closed.

Vijesti - Arhiva
dsc0067 dsc0143 dsc0047 dsc0145
Poveznice